• Košík je prázdný.
0,-
0

Kolekce


THE EXPENDABLES
Lehký a stylový objemový zázrak. U všech Expendables můžete navyšovat objem až o 100%!

KINGPIN
Foto kolekce.... Prémiová!

SHUTTLE DELIGHT
Nová, stylová a praktická kolekce v decentní šedé barvě.

DIRECTOR`S CUT
Máte představu o svém ideální batohu? Crumpler ho pro Vás vytvořil - lehký, odolný, víceúčelový a nepřehlédnutelný. Ideální do města, na cestování i na foťák. Co víc si přát?

UTILITY BACKPACKS
Máte představu o svém ideální batohu? Crumpler ho pro Vás vytvořil - lehký, odolný, víceúčelový a nepřehlédnutelný. Ideální do města, na cestování i na foťák. Co víc si přát?

THE GEEK
Jo, je to trochu divné pouzdro. Není obyčejné, nesnaží se být jako všechni ostatní. Vejde se do něj téměř cokoliv. Už žádné hledání drobností v tašce. O všechno se postará The Geek.

DOOZIE PHOTO
Doozie Photo, kolekce foto tašek spojující styl a praktičnost. Jestli fotíte, budete svojí novou Doozie milovat, stane se vaším módním doplňkem i pomocníkem.

BASE LAYER
Ochrana především! Aby Váš elektronický mazlícek byl v bezpečí, zajišťuje kolekce neoprenových pouzder Base Layer.

BETTY BLUE
Nová módní business kolekce vychází z designu oblečení. Všechny tašky z kolekce Betty Blue jsou vyrobeny z přírodních materiálů - ležérní džínovina je doplněna koženými prvky.

PROPER ROADY PHOTO
S novou kolekcí Proper Roady Foto nemůžete šlápnout vedle. Dokonalí společníci pro Vaše fotografické zážitky! Teď už jen stačí najít ten perfektnější objekt na focení. Jo, a velké fotobrašny opět v nabídce firmy Crumpler! :)

TRACK JACK
Cestovat se dá stylově! Nová Crumpler kolekce Vám ukáže jak. Potřebujete se sbalit na pracovní víkend či na celou dovolenou? Nyní s kolekcí Track Jack to už nebude problém.

MULI
Minimalistický vzhled kolekce láká a je ideální do města i mimo něj, na přesun pěšky i na kole….

DINKY DI
Oživte městskou šeď jednou z barevných brašen Dinky Di, se kterou se stanete nepřehlédnutelnými.
Zeptejte se nás
Jméno:
Email:
Telefon:
Zpráva: