Kolekce


THE EXPENDABLES
Lehký a stylový objemový zázrak. U všech Expendables můžete navyšovat objem až o 100%!

KINGPIN
Foto kolekce.... Prémiová!

SHUTTLE DELIGHT
Nová, stylová a praktická kolekce v decentní šedé barvě.

QUICK DELIGHT
Foto pouzdra také ve veselých barvách.

DIRECTOR`S CUT
Máte představu o svém ideální batohu? Crumpler ho pro Vás vytvořil - lehký, odolný, víceúčelový a nepřehlédnutelný. Ideální do města, na cestování i na foťák. Co víc si přát?

UTILITY BACKPACKS
Máte představu o svém ideální batohu? Crumpler ho pro Vás vytvořil - lehký, odolný, víceúčelový a nepřehlédnutelný. Ideální do města, na cestování i na foťák. Co víc si přát?

THE GEEK
Jo, je to trochu divné pouzdro. Není obyčejné, nesnaží se být jako všechni ostatní. Vejde se do něj téměř cokoliv. Už žádné hledání drobností v tašce. O všechno se postará The Geek.

DOOZIE PHOTO
Doozie Photo, kolekce foto tašek spojující styl a praktičnost. Jestli fotíte, budete svojí novou Doozie milovat, stane se vaším módním doplňkem i pomocníkem.

MULI PHOTO
Crumpler přetavil své letité zkušenosti o funkci i materiálu do této úžasné nové kolekce fototašek. S taškou nebo batohem z kolekce Muli Photo vás první cena z příští World Press Photo nemine!

BASE LAYER
Ochrana především! Aby Váš elektronický mazlícek byl v bezpečí, zajišťuje kolekce neoprenových pouzder Base Layer.

BETTY BLUE
Nová módní business kolekce vychází z designu oblečení. Všechny tašky z kolekce Betty Blue jsou vyrobeny z přírodních materiálů - ležérní džínovina je doplněna koženými prvky.

BAVARIAN BOOMER
Měkké na dotek i na pohled. Tašky Bavarian Boomer využijete pro každou příležitost. Kousky z této kolekce nejsou pouze o vzhledu. Jsou současně vysoce funkční, dobře promyšlené a mohou se tak stát Vaším dobrým společníkem v profesním i soukromém životě.

PROPER ROADY PHOTO
S novou kolekcí Proper Roady Foto nemůžete šlápnout vedle. Dokonalí společníci pro Vaše fotografické zážitky! Teď už jen stačí najít ten perfektnější objekt na focení. Jo, a velké fotobrašny opět v nabídce firmy Crumpler! :)

TRACK JACK
Cestovat se dá stylově! Nová Crumpler kolekce Vám ukáže jak. Potřebujete se sbalit na pracovní víkend či na celou dovolenou? Nyní s kolekcí Track Jack to už nebude problém.

THE GIMP
S neoprenovými pouzdry The Gimp se už nikdy nemusíte bát o bezpečí notebooku či tabletu. Váš přístroj se bude mít s Crumplerem jako v bavlnce.

MULI
Minimalistický vzhled kolekce láká a je ideální do města i mimo něj, na přesun pěšky i na kole….

LIGHT DELIGHT
Nechcete nosit těžkou brašnu? Máme pro Vás lehké řešení – ultra lehkou kolekci Light Delight.

DOOZIE
Praktická a zároveň stylová dámská kabelka? Že je to nemožné? Ne s novou kolekcí Doozie.

DINKY DI
Oživte městskou šeď jednou z barevných brašen Dinky Di, se kterou se stanete nepřehlédnutelnými.
Zeptejte se nás
Jméno:
Email:
Telefon:
Zpráva: